© 2015 slodkaleniwa Surprise honey!!! LOve YoU!

Mistrzowie ”Obiecuję Ci” i ”To będzie niespodzianka”

Mój kochany, słodki chłopczyk…hahahaa! Dobra, dobra, koniec tego rozczulania się  :lol:  Tylko spokojnie, opanuj się, nie wyładowuj na blogu swoich gorzkich żali…ALE Ja wam coś powiem, to ”coś” to dokladnie to co wyżej w tytule, moje dwa ulubione typy mężczyzny, prawdziwego mężczyzny (dodam sarkastycznie).

Pierwszy to Pan ”Obiecuję Ci” spotkałam go, poznałam, polubiłam, miałam pilnowac (na jego własne żądanie) by dotrzymał danych  mi obietnic. Obietnic, ale takich fajnych na przykład że się ze mną spotka, że zatańczy dla Mnie w ręczniku, albo bez, albo to i to, że wezmie mnie TU, ze zabierze mnie TAM, pokaże mi TO, naprawde godne uwagi obietniczki, takie, ktore chce się przeżyc własnie z nim, gwarancja niezapomnianych wrażeń, urocze wprost. A przy tym jest taki…taki…taki że chce się go kochać juz od drzwi.

Wiecie jak się skonczyło. Inaczej nie wspominałabym o Nim tutaj :D

Surprise honey!!! LOve YoU!

 

Drugi moj ulubiony to Pan ”To będzie niespodzianka” juz chyba kazdy choc raz w zyciu przekonal sie, ze hasło ”to bedzie niespodzianka” to fraza wymyslona na potrzeby ludzi, ktorzy słabo radzą sobie z wymysleniem CZEGOKURWAKOLWIEK zapytani na rozne sposoby i o rożne sprawy. Hej! To bedzie niespodzianka i zaiste jest. Moje ulubione niespodzianki, to te ktore nie istnieją, jakis nieokreslony blizej przedmiot…a moze nie…moze cos do zjedzenia…albo wycieczka…ale fajnie, niespodzianka! Uwielbiam niespodzianki, wirtualne, takie ktore pojawiają sie w cudzym umysle, jeszcze nie zdązą nabrac kształtów, a juz zostają zapomniane i przesunięte na za nigdy. Kocham je, w ogole to mam ich bardzo duzo!!! Jesli ktos z was chce to oddam na przechowanie, albo do użytku w zyciu codziennym i to calkiem za darmo. Nie jestem pazerna i się podzielę.  :-P Yeey! Ale super :) pokaze kolezankom jakie niesamowite (dosłownie) niespodzianki tralalala! Hurra!

 

 

Rozczarowana M.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>