© 2014 slodkaleniwa tumblr_m1vmdg3Igc1qkjwvvo1_1280

Na czym to stanęło? DUŻE ”P”. P jak nigdy nie wchodzić do tej samej rzeki bejbs.

Stanęło, nie stanęło…tyle się wydarzyło od ostatnich wpisów, nawet nie wiem od którego miejsca kontynuować.  Więc jak to mam w swoim zwyczaju bedzie niepoukładanie, niechronologicznie i niespójnie :-o

Eh ten P. Ostatnio widziałam Go, tak zupełnie przypadkiem i o ile nie chcialam żeby nasze spojrzenia się spotkały, o tyle modliłam się w duchu żeby własnie tak się stało. Wyczytałabym w Nim wszystkie odpowiedzi na pytania, które krążą już tylko czasem w mojej głowie. Co się stało? Czemu tak nagle? Tak dobrze Go znam, a czas, który nieubłagalnie płynie,  akurat tutaj nie gra żadnej roli, ta znajomość potrafi się zawiesić w czasie na bardzo długo, a potem odrodzić zupełnie z niczego. Myślę że prędzej czy później dowiem się tego na czym juz tak bardzo mi nie zależy. Facet, który prosi, żeby nie wymagać od Niego zbyt wiele, o dziwo mówi całą prawdę.

Nigdy nie wchodzić do tej samej rzeki…morał taki, ale nie mogę powiedzieć że niczego się od Niego i o Nim nie nauczyłam.

tumblr_m1vmdg3Igc1qkjwvvo1_1280

Trochę smutno, ale szczęście, że niektórzy sami odchodzą, tym lepiej dla Mnie, nie chciałabym uwięzić samej siebie w złotej klateczce, zamkniętej na złoty skobelek. Nie zeby było tak kolorowo i w ogole pozytywnie, ale niech go szlag.

Nie będę za Nim tęsknić. Hej!!!

 

Refleksyjna M.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>