© 2014 slodkaleniwa tumblr_mowxm3gMqg1ryyf6wo1_500

Seryjna part III

Wooooohooooooo! Przymierzałam sie do wykonania tego telefonu kilka miesięcy. Odbierze? A jeśli nie? A jeśli tak??? Już sama nie wiem co gorsze :D Ale dzwonię! Adrenalinka połączona ze strachem, niepewnością i radością miesza mi w głowie. Halo? Halo? Czesc! P? Tutaj M Twój duch przeszłosci…Eeeeee…cisza…myśli…identyfikuje…A  dla Mnie te kilka sekund ciągną się w nieskończoność, aż tu nagle wybuch entuzjazmu słyszę w słuchawce i sama cieszę się jak głupia :mrgreen:  To co? Kawa?  Juppi! I tak to poleciało…p

Bada teren, wypytuje, ale grzecznie zapalam zielone światełko. Minęło 10 lat od naszego ostatniego spotkania. Pamiętam go dokladnie, zawsze dla Mnie dobry, z poczuciem humoru, lubiłam Go i tak jest nadal. Ci którzy kiedyś byli przekonani że łączą nas sprawy  łóżkowe teraz mogą vivatować  :twisted:

Bez żadnych skropułów kleimy się do siebie i wiecie co? Było super, może nie mega-extra-super-duper-zajebiscie, kolorowych szkiełek było niewiele, nic się samo nie robi, nawet w takim układzie trzeba się siebie uczyć, nawet wiedząc że mozliwe że na dłuższą metę to nie ma sensu, a wzajemna fascynacja gdzieś się ulotni to i tak trzeba sie trochu napracować i sporo dać od siebie, a nie tylko brać.

Tak, tak, tak!!! Wiem! Kolejny nieprzyszłosciowy ”związek”.  Nie wiem  czy to talent czy juz czysty pech.  Widocznie gdzieś w swojej podświadomości  potrzebuję tego zapewnienia, że NIE z tego również nic nie będzie!!! Lubię tak krótkimi seriami strzelać sobie w kolano.

Ojejku ktoś powie, że,  ale dlaczego od razu ten pesymizm? Bo jeszcze nie wiecie tego,  co Ja wiem od początku czyli od chwili kiedy Go lepiej poznałam.

 

xoxo zdradzająca M.

Jeden komentarz

  1. Wysłany 04/03/2014 w 8:00 PM | #

    Super Notka! Podziwiam Twój talent do pisania :) i zapraszam na moją stronę.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>