© 2013 slodkaleniwa tumblr_moh34lJybP1rkbk25o1_r1_250

Seryjna part II

Nieeeeeeeeeeeeeeee!!!! Najwyrazniej nie zaznam spokoju dopóki nie uderzę z hukiem o samo dno drugiego dna i jeszcze pragnę pociągnąć za sobą innych! Muszę zrobić z siebie totalną idiotkę, poniżyć się, tak by już nic więcej nie zostało z mojej dumy i honoru! Niech to! Po co mi to? Nie rozumiem dlaczego właśnie tak muszę…cóż…kobieta. Nadzieja umiera ostatnia, ale nie….Ja wolę zabić ją w sobie wcześniej, naskładać jak najwięcej tego bólu odrzucenia, jak kolekcjonerka złamanych serc, już sama nie wiem czy robię to świadomie czy już nie, z całkowitą premedytacją pcham się w tą ciemną uliczkę, gdzieś tam w ukrytym zakątku moich uczuć. Ciągnę ten proces samodestrukcji, zabijam w sobie całą tą miłość, choć niepotrzebnie, nie mogę przestać.

Chyba poprostu szukam zemsty. Chcę żeby cierpiał tak jak Ja, albo gorzej, chcę mu życzyć samych nieudanych związków, upokorzenia, odrzucenia  i złamanego serducha. Chcę żeby płakał rozżalony i żałował.  Nie mogę tak i musze przystopować teraz, jeszcze nie jest za pózno żeby ocalić siebie i to co we mnie najlepsze, jakimś cudem całą tą żądzę zabijania za otrzymany ból przekształcić w coś pozytywnego, obrócić świat dookoła własnej osi, wypłakać i zapomnieć. Bo ostatecznie karma is a bitch i wszystko zaraz obróci się przeciwko mnie i tylko ja jedyna będę poniszczona, rozbita, jedyną poszkodowaną będę JA!  I tak właśnie zrobię, nie dam się, nie złamię, nie zmienię siebie, ale będę ulepszać i nie pozwolę, żeby takie żałosne uczucia zdominowały mój cały piękny świat. Zacznę od dzisiaj. Tylko kilka rzeczy mnie tutaj w tym wszystkim wkurwia! Słowa rzucane na wiatr, niedomówienia, nieszczerość i obiecanki cacanki. Ehhhhhh tak mi się chce zemsty….jak przy głodzie czekoladowym, chcę się nią najeść i ciężko oddychać z przejedzenia!!!!!!!! Wrrrrrrrr! Dam radę, przecież jeśli Ja nie dam to kto??????????? I’ll be much happier without you baby :))))

 

Seryjna samobójczyni M

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>