© 2013 slodkaleniwa Girl-shh-450x300

Sex z ustawki…tylko hush, hush baby, two can keep a secret…part I

Akurat w moim state of mind nie myślę o brudzeniu się i pchaniu w jakieś związki i miłości. Nie szukam, podobno sama przychodzi. Nad czymś innym łamię sobie głowę…jako, że odczuwam totalny brak motywacji i potrzebuję siły rozpędzonego pociągu, żeby mnie coś w końcu pchnęło na wyższy szczebelek kariery, poważnie zastanawiam się co jest tego powodem. Wiosek jest nastepujący: Wyprana z jakichkolwiek doznań erotycznych, brak tego ”czegoś” zdecydowanie wpływa bardzo negatywnie na inne sfery życia!


Myślicie, że to jest takie łatwe ustawić się na sex? Heheheee taaaa nic bardziej mylnego. To ciężka praca! Szukanie troche zajmuje…w końcu musi być bezpiecznie, facet musi się wykazywać rozumem, zdecydowanie musi mnie pociągać, a nie jakieś byle co :D. I przeważające nad wszystkim innym ZAUFANIE…Właściwie takie szukanie kojarzy mi się troche z dziwną w swoim rodzaju selekcją, tym bardziej, że to jest też niejaka ruletka, przecież nie wiem czy akurat osoba na którą trafię, bedzie idealnym partnerem (i vice versa) do spełniania naszych seksualnych zachcianek. Zastanawiam się chwilę, bo jakby nie patrzeć to jest kilku singli, w których stronę zwierzęce instynkty nieświadomie mnie kierują. Ciężko….ciężko…facet musi być idealnie nieidealny, żeby nie było zagrożenia zakochaniem. Przydałby mi się taki przyjaciel, zupełnie jak na filmach…hej! Ja chcę, Ty chcesz to czemu nie? Tak po przyjacielsku! Przecież przyjaciele są po to żeby pomagać sobie nawzajem :P Na samym początku ustalamy kilka prostych zasad, żeby nie było niedomówień typu Ja nie czytam w Twoich myślach, ani Ty w Moich, im wiecej się komunikujemy o tym czego chcemy, tym bedzie nam obojgu lepiej, zasada dyskrecji: to co jest między nami, zostaje między nami, nie zakochuj się we Mnie, ponieważ nic z tego nie będzie :D, przyjazń? Jasne, możemy spróbować, przecież to nic nie kosztuje.  Podejmuję to wyzwanie z jednym takim, jest ok, znowu młodszy….byleby sex był zajebisty!

 

 

CDN.

 

xoxo M.

Komentarze (5)

 1. Wysłany 08/27/2013 w 10:07 PM | #

  Seksualne zachcianki. Mmmm. Chce wiedziec więcej.

 2. ~ja
  Wysłany 10/18/2013 w 12:56 PM | #

  Jawna dyskryminacja starszych…

 3. ~ja
  Wysłany 10/20/2013 w 10:04 AM | #

  „facet musi być idealnie nieidealny” – jak mam złożyć podanie?

  • slodkaleniwa
   Wysłany 10/20/2013 w 12:35 PM | #

   Nabór zakończony, selekcja również uwieńczona sukcesem :) sorry moze next time.

 4. ~ja
  Wysłany 10/23/2013 w 7:17 AM | #

  O nie zapomnij o mnie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>