© 2013 slodkaleniwa tumblr_mn7zys9lgR1spjkwbo1_500

Nie jesteś w moim ”typie”. Nie jesteś odpowiednią dziewczyną dla Mnie.

Wydawało mi się, że łaczy nas również przyjazń. Rzecz jasna nie jakaś tam psiapsiółkowa, ale przyjazń. Spotykamy się od czasu do czasu, smsujemy i dzwonimy, rozmawiamy na różne tematy i nigdy się ze sobą nie nudzimy…przynajmniej tak to wyglądało z mojej strony. Jednak dzisiaj siedzimy sobie w kafejce i jakoś tak dziwnym trafem padają jak grom z jasnego nieba NIE JESTEŚ W MOIM TYPIE…eeeeee co? Ale do czego to było? Hmmmmm…..kurwa…..co by to powiedzieć….trawię sobie te słowa, sekundy ciągną się jak miesiące i lata…szlag…o czym to rozmawialiśmy…mowię sobie w duchu ”wez się w garść! Ja pierdole! Wstań i daj mu z liścia! Co za cham!”…ale to nie koniec, tutaj następuje cały opis tego pieprzonego ideału: wysoka, duży biust- z rozmarzeniem w oczach dodaje, że własnie takie lubi, koniecznie brunetka, śliczna, mądra, aaaa i musi dobrze gotować.

Popijam kawę i ciągle staram sobie przypomnieć skąd to! Uśmiecham się, bo na nic więcej nie stać mnie w tej chwili. Superrrrr…..Po cholere mi to powiedział! Nie mam ochoty poznawać juz więcej żadnych szczegółow, chcę sobie już iść od Niego! Boziu! Ile jeszcze tej kawy do wypicia! I to zasrane castko, nie zjem go. Powoli się pakuję, chcę do domu.

Nie dam po sobie poznać, że boli. Nastepnego dnia dzwonię do Niego, zdawkowe pytania co słychać…czuję, że coś nie jest w porządku, ale on nie chce rozmawiać, zamiast tego stwierdza do słuchawki, że nie jestem odpowiednią dziewczyną dla Niego. Aha…………ok….WTF! Średnio delikatny sposób na przekazanie dziewczynie, że nic z tego nie będzie, co to w ogóle znaczy ”nieodpowiednia”? Pfffffffff co mu z tą szczerością nagle uderzyło!!!???? Że niby co? Jestem gorsza? Skoro ktoś już jest na tyle głupi, żeby z takim hasłem wyskakiwać naprzeciw, to powinien być również przygotowany do wytłumaczenia się z tego i poniesienia konsekwencji… niech Cię szlag! Goń się! Cokolwiek Ci tam dolega to ja mam na to wyjebane! Rozłaczam się i nie powracam do tego przez okrągłe dwa lata. Czasem myślę o tym wszystkim and I need a closure to move on. Kobieta może i wybacza, ale nigdy nie zapomina! On twierdzi, ze jest zupełnie fair w stosunku do mnie. I wszystko jest ok. Ja tak nie myślę… kiedy Mnie dotyka i kładzie moją rękę na sobie i daje do zrozumienia czego chce, wtedy czuję, że nie jest ok. Niech mu obciągają laski w jego typie, TE brunetki. Ja, jako fantastyczna, drobna, długowłosa blondynka mówię, że nie satysfakcjonuje mnie taka relacja. Na dzień dzisiejszy skoro Ci nie odpowiadam to mnie nie porządaj. Daj spokój. Nie patrz tak na mnie. Nie mów do mnie tym tonem. Nie dotykaj mnie!!!Nie jestem i nie będę jedną z nich. Chce mnie, ale nie chce. Mówię mu żeby przestał się ze mną tak bawić, ponieważ jestem człowiekiem czynu w tych sprawach i zaraz będzie żałował, że obudził lwa. Sam nie wie czego chce. Nie pozwolę się wykorzystać.

xoxo M.

Komentarze (2)

 1. ~LordJim
  Wysłany 08/15/2013 w 4:20 PM | #

  Ja wprost uwielbiam fantastyczne, drobne, długowłose blondynki!

  Szukajcie a znajdziecie

 2. ~James James
  Wysłany 10/23/2013 w 7:18 AM | #

  Nie moge odpowiadac za wszystkich facetow, ale temu sie jednak nalezało dać z tego ”liscia”! przesadzil, mysle, że zostałas Jego w sumie niezasłuzoną szczeroscią bardzo zraniona. Nie powinno tak być. Fajny blog

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>