© 2013 slodkaleniwa tumblr_mpiyoyX1m01qhmo0uo1_500

Zapytaj Go co oznaczał ”ten” gest, a będziesz mieć pewność, że juz więcej tego nie zrobi.

To nie zdarzyło się pierwszy raz, po prostu On jest pierwszą osobą, która Mnie tak dotyka. Nie zastanawiałam się nad tym, do czasu kiedy ktoś inny zadał mi następujące pytanie:(scenariusz mówi: dwoje singli, dobrych znajomych) co znaczy, kiedy ON kładzie rękę na JEJ brzuchu? Zonk! Nie mam pojęcia. Zastanawiam się, czy i Mnie się coś takiego przydarzyło….Noooo, taaaaak….jedna, jedyna osoba mi tak robi, ale jest to takie naturalne, że nie staram się tego rozkminiać na wszystkie strony świata.

Dziwna sprawa  z  tymi czułymi, bezwarunkowymi gestami. Bo siedzisz sobie na luzie z tą drugą znajomą osobą i nagle bah! Jest! Jego ręka ląduje na Moim brzuchu na całe ćwierć sekundy. Ot takie coś…milutkie to jest, całkowicie naturalne myśle sobie. Ale chwila! Myślę więcej, naturalne może, ale między ludzmi, którzy są ze sobą bardzo blisko, kiedy łączy ich uczucie, a nie między nami, dwojgiem ludzi bawiących się w kotka i myszkę, kiedy żadne nie wie co się dzieje i żadne nie potrafi, nie chce, nie umie pchnąć wydarzeń choćby o krok do przodu. Ale właściwie to przecież łaczy nas przyjazń, jako-taka :D  więc nie widzę w tym nic niepokojącego. Tak jak mówię, nikt Mi wcześniej tego nie robił i uważam to za bardzo słodkie i leniwe :P Podoba mi się to. Ale co oznacza? Któż to wie. Jeśli Go o to zapytam to mogę być pewna, że juz więcej sie to nie zdarzy, a wcale nie mam ochoty żeby przestał. No dobra! Zapytam! Więc jak powiedziałam, tak zrobiłam. Czuję w każdej komórce swojego ciała, że to był b ł ą d ! Ponieważ zamiast odpowiedzi takie jakiej chciałam, dostałam ”przepraszam, taki odruch” I co? I co??? NO?? Warto było? Jeśli się nie dostało satysfakcjonującej odpowiedzi, to tylko dlatego, że zostało zadane złe pytanie!!!!

M! Ogarnij się! Po cholerę to ruszać! Skąd wiem, że teraz On bedzię się starał już Mnie więcej tak nie dotykać? Dlatego, że odebrał moje pytanie jak wyrzut, coś złego, bo skoro zwróciłam na to uwagę to pewnie mi się nie podoba, chociaż wcale nie to miałam na myśli :( Na pewno decydujące jest to, kto dotyka kogo, gdyby to był ktoś inny to juz dostałby po łapach. Powinnam Mu teraz powiedzieć, że bardzo mi się ten Jego ”odruch” podoba i zdecydowanie chcę więcej.  Ale ostatecznie jestem chicken i nie podejme takiego wyzwania, za duży strach.

Więc co oznacza dotykanie kobiecego brzuszka ręką fantastycznego faceta?

Ps. Wiadomość dla tych, któży też mają takie czułe odruchy, jeśli jej się podoba, to nie przestawajcie. NIGDY.

 

slodkaleniwa M.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>