© 2013 slodkaleniwa tumblr_mgfcin7v6H1rrj4yso1_500

Jego ślady we Mnie

Byłam przekonana, że ta historia znalazła już swój koniec, jednak niespodziewanie to Ja jestem jej początkiem.

Jego zapach rozsiany jest dosłownie wszędzie. Dosłownie przesiąknięta Nim, jednak nadal nienasycona. Ciągle głodna.

Leżę w łóżku i czuję Jego męski, drapieżny pobudzający zmysły trop, jest na Mnie, we Mnie, na poduszkach, ubraniach. Tonę w nim….nieeeee…nie tonę! Ja się nim upajam!

Fascynujące jak własnie zapach potrafi przywrócić wspomnienia, sprawić, że nagle coś, o czym się dawno zapomniało, nagle staje się żywe w naszej pamięci jakby się dokonało wczoraj.

Dopiero teraz to zauważam….Pozostawia swoje ślady w Moim życiu, a Ja w Jego. Widzę w Jego spojrzeniach jakąś dziwną, trudną do opisania tęsknotę, w gestach zniecierpliwienie, niezdecydowanie. Czuję, że On nadal chce podążac za Mną, chce mnie zdobywać. Szukamy się i nie możemy odnalezć. Jeszcze się mijamy, już blisko, a nadal tak bardzo daleko. Nadal nie potrafię Go rozszyfrować. Taki mroczny, zagadkowy, jednocześnie czuły i otwarty. Zmusza Mnie do poznawania Nas ciągle od nowa.

 

 

xoxo M.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>