© 2013 slodkaleniwa memories

Wspominki…ale dlaczego???

Co tak na prawdę kryje się w wiadomościach, które dostaję od moich dawnych znajomych, sympatii, kolegów?
Dzisiaj padła następująca treść:
**”Amazing Girl – BLACK SUN ufff

Przypomina mi sie ten wieczór w salce katechetycznej – jak całowaliśmy się całą noc – a ja bałem się dotknąć bardziej Twego ciała …. ufff – mam nadzieje że u Ciebe wszystko ok M pozdrawiam.”

Heh…kiedy to było…jakieś wspominki z naszych szczeniackich lat, z tą różnicą, że ten pan już swoją rodzinę ma. Z jednej strony miło jest wiedzieć, że ktoś tam o Mnie czasem myśli, może w natłoku codziennych obowiązków i rutyny dobrze jest na chwilę oderwać myśli i powspominać czasy, kiedy to nie miało się żadnych, albo prawie żadnych obowiązków, a jedyne problemy z jakimi sie zmagaliśmy to właśnie nasz strach, który dzieliśmy, każdy w swojej własnej podświadomości. Wtedy nie byliśmy tacy bezpośredni.

Szczerze powiedziawszy mam wrażenie, że prawdziwi faceci pod tym wzgledem zbyt wiele nie zmienili się. Chciałabym żebyśmy wszyscy byli bardziej śmiali w stosunku do siebie, aby tych szczerych wyznań było więcej. Wszystko byłoby o wiele prostsze, tyle mniej łamania sobie głowy, prób czytania wiecznie między wierszami i doszukiwania się prawdziwego znaczenia tego co tamta osoba robi, bądz dlaczego tego nie robi. Brakuje mi tego w ludziach, we Mnie samej również.

Flashbacki naszych własnych wspomnien są rewelacyjne, bez tego wszystkiego co przeżyłam wtedy, nie byłabym tym kimś, kim jestem dzisiaj i za to jestem wdzieczna wszystkim ludziom (dobrym i złym) Jedynie wtedy nie myslałam o tym, że wszystko co robie, kiedyś stanie się tylko wspomnieniami. Bawiłam się dobrze :D

ps. memories are great, but don’t let them to hold you back <3

xoxo M***good girl with bad habits***

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>