© 2013 slodkaleniwa tumblr_ml7etecYNu1s95wzmo1_500

Gabaryty ok? Czyli spadające gwiazdy i gol strzelony na wyjezdzie liczy się podwójnie

Tytuł w zasadzie opowiada całe zajście, niejmniej jednak paroma szczegółami naszego szaleństwa mogę się podzielić. Cudownie jest być szaloną dziewczyną i spotkać kogoś bardzo podobnego do siebie.Nocujemy u Mnie, im pózniej tym bardziej sie rozkęcam i oczywiście chce mi się rozmawiać, On chce spać :P Nie dziwię się, to był męczący dzień. Jutro się rozstajemy, ale jeszcze dziś chcę zawalczyć o jakieś wspólne dzikie wspomnienia, których oboje będziemy się wstydzić.

Dość tego nawijania, lepiej chodzmy na papieroska! Jest potwornie gorąco i ciemno. Wspólne palenie stało się naszym tajemnym rytuałem, roznieca w nas zwięrzęce pożądanie! W ciemności widzę zarys jego ciała, stoję tam i zastanawiam się jak można być takim pięknym i o tym nie wiedzieć. Moje oczy mają wielkość pięciozłotówek, zapewniam Was! Oboje pochłonięci we własnych myślach, gdzieś bardzo daleko. Kiedy zaczynamy rozmawiać, mam wrażenie, że nas wcale w tych ciałach nie ma. Nie poznaję swojego głosu, jego przesycony namiętonością, mój zresztą też. Czuję sie za mała ciałem na te emocje. Nie mam ich gdzie pomieścić. Działamy tak, by nie przesadzić, byle nie skończyć, nie pójść za daleko, tam, skąd już nie będzie powrotu. Chyba sami nie wiemy jak i z której strony ugryzć to ciasteczko.

Chcę Go, ale jeszcze nie teraz. Schylam się i biorę go do buzi. Na chwilę się wyłaczam, nie wracam do swojego ciała, lewituję gdzieś ponad nami, przynajmniej takie mam tego wspomnienia.

…mogłabym tak całą noc. Dziwne, że kiedyś tego nie lubiłam. Kątem oka widzę spadającą gwiazdę i automatycznie posyłam w myślach życzenie.

On? Smakuje Cudownie. Słodko. Uwielbiam.

Ps. ”Gabaryty ok?” Lepszych nigdy nie widziałam, nigdy nie smakowałam.

 

xoxo M.

 

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>