© 2013 slodkaleniwa Come to me

Valentynki?

Słucham? Dokładnie rok mija dzisiaj od czasu mojego ostatniego sexu? Załamka! Jak to? Dlaczego? Nawet dość wyraznie to pamiętam…beznamiętne i bez uczucia! Nie ma się czym wzruszać, nie bez celu było to 14ego Lutego. Taki pożegnalny numerek, troche przydługi. Okrutne? Może tak, może wcale. Kiedy się nie kocha i nie ma chemii równie dobrze można to robić z drewnem :D Bardziej chęć przekonania się czy jeszcze tli sie jakaś iskierka we mnie, w nas…Ale nie! Nie ma nic. Nie chcę go! Nie mam ochoty na na zwyczajne pieprzenie, chcę sie kochać, namiętnie, ocierać się spoconym ciałem o niego, całować, dawać i brać!!!!

Decyzja podjęta, to koniec. Nie potrafie żyć w takim zimnym świecie, nie chcę być Tą zimną suką bez emocji, bez jakichkolwiek ciepłych uczuć. W miarę szybko sie otrząsnę i pójde dalej! Przed siebie!

Dzisiaj? Rok pózniej? Odmieniona, staram sie ulepszyć siebie, posklejać, ale nie do dawnej formy, lecz zbudowac kogoś lepszego.

Apropos sexu….Czy w ogóle istnieją ludzie, ktorzy nie robili tego fizycznie przez cały rok?

Wiem, ze to nie jest dlugo, jednak skłania do przemysleń, ponoć są to moje  najlepsze lata, dlatego chcę się nimi cieszyć. Drugi taki dzięń, taki tydzień, rok nigdy sie nie powtórzy. A Ja sama codziennie sie zmieniam.

Pozdrawiam

Na głodzie sexualnym.

M.

Komentarze (4)

 1. Wysłany 02/14/2013 w 2:12 PM | #

  No cóz… Na pewno ten głód nauczył się tego i owego na temat seksu…. Wbrew pozorom brak seksu i nasze reakcje na to zjawisko dużo mogą powiedzieć człowiekowi…a czasem nawet pomóc…
  tylko, że …..eee
  … Tobie to chyba nie pomogło co?

  Pozdrawiam

  • slodkaleniwa
   Wysłany 02/14/2013 w 2:45 PM | #

   :) zdecydowanie wyszło na plus, ale ileż mozna sie głodzic :P

 2. Wysłany 02/17/2013 w 12:38 AM | #

  Pytanie – ważniejsze, ile czasu minęło od ostatniego seksu, czy jakość, jakiej był owy seks? Znaleźć chętnego faceta, to nie problem. Znaleźć dobrego partnera – to jest klucz od sukcesu ;)

  • slodkaleniwa
   Wysłany 03/21/2013 w 1:52 PM | #

   Myślę, że jakość tego ostatniego razu dość była porażająca, przeraziłam sie swoją własną pustką i brakiem zainteresowania całego tego aktu. Za zimno jak dla mnie. Masz rację, chętnych do sexu nie brakuje, jednak kluczem jest własnie dobry partner. Jak go wyczuc?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>