© 2013 slodkaleniwa Delikatność

Jeśli Ja nie czuję przyzwolenia, to znaczy ze On też? cz.1

Rano, po wieczornej kłótni nie ma już śladu. Marek wyszedl z mieszkania bardzo wczesnie rano. Zabieram swoją kołderkę i  przenoszę się do Niego. Nie mogłam zasnąc próbując zrozumieć co sie wczoraj stało.
Dojdę do tego pózniej, narazie nie chce wstawać, za to bardzo chcę zapaść w leniwy letarg przy jego boczku. Leżymy sobie grzecznie jak dwie łyżeczki w szufladzie, boczek przy boczku, pupa przy pupie. Zapadam sie w błogim półśnie i jest mi cudownie ciepło, kiedy On nagle zaczyna się poruszać, rytmicznie przywiera do Mnie. Bierze Mnie tym jak diabli, Ja chcę sie odwrócić i zacząć działać. Wiem, że jest delikatny, w jego ruchach nie ma żadnej natarczywości. Chcę Go całego, ale boję sie przejąć pałeczkę, nie całuje Mnie, wiec automatycznie nie czuję żadnego przyzwolenia. Robię się wilgotna czując go na sobie i jeśli zaraz nie zerwie ze Mnie ubrania to Ja nie wytrzymam i zrobię to za Niego!!! Jeszcze ten przyśpieszony oddech! Chcę sie rozpaść na kawałki…..

Słońce zagląda do okien, robi sie gorąco, zbliża sie nieubłaganie czas do pracy.

Chcę sie bzykać cały poranek, aż padnę bez tchu! Ale nic sie nie dzieje! Przestaje Mnie dotykać i wstaje! Jestem strasznie zła! Nie pada żadne słowo, Ja nie mogę dojść do siebie. Chcę wiecej, jestem totalnie zawiedziona! Nie rozumiem co sie dzieje, wstaję i nachmiast podchodzę do okna, zapalam papierosa, próbując uporządkować myśli, nie potrafię się uspokoić, nie wiem co ze sobą zrobić, nie chcę patrzeć mu w oczy.

 

M.

Jeden komentarz

  1. ~James James
    Wysłany 10/23/2013 w 7:25 AM | #

    Moze i Ty nie czujesz przyzwolenia, ale ON jest poprostu głupi! Zal mi chłopa za jego brak jaj! podejrzewam ze z ciebie laska, lezysz obok niego cala rozgrzana, ze az pewnie paruje, a on NIc, to sorry albo gej albo nie wiem co. Trzebabylo wziąć sprawy w swoje ręce bo koles nie wie czego chce. Powodzenia slodkaleniwa.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>